Vrácení zboží při výměně zdarma!

Objednávky odesíláme do 24 h! 

HOTLINE +420 601 001 266 

Nevyhazujte je!

Popis

Naše produkty jsou ekologické. A nejde nám jen o samotné produkty, ale o celou jejich životní cestu. Od počátku až do jejich zániku. Celý výrobní proces máme v malíku, dohlížíme tak na prvotřídní kvalitu i na co nejmenší dopady na životní prostředí. Co se s nimi ale stane, když už máte odplenkováno, dítko odrůstá, nebo zkrátka doslouží? Lze je nějak využít dál? Samozřejmě!

Recyklace, upcyklace, downcyklace, co to je?

Recyklace - zpracovává odpady, ze starých materiálů se vytváří nové. Recyklace má však své limity, zatím nelze recyklovat do nekonečna.

Downcyklace - vytváří z odpadů produkty nižší kvality.

Upcyklace - odpadové materiály využívá, aby z nich vytvořila nové produkty s další přidanou hodnotou.
 
Naše produkty se mohou recyklovat, downcyklovat i apcyklovat. Ale také prodat, protože jim musíte dát hodně zabrat, aby byly opravdu již nepoužitelné. Ale můžete je využít i pro spousty jiných účelů, některé by vás možná ani nenapadly.

Látkové pleny

Prodej, výměna - můžete je prodat v nejrůznějších bazárcích, nebo vyměnit formou swapu.

Dobročinné účely - existuje velké množství rodičů, kteří nemají na pleny finance. Zkuste si najít dobročinnou organizaci v okolí a pleny jim nabídnout. Ale pozor, jen takové, které ještě mohou dobře posloužit.

Rozstříhat na hadry a hadříky - pokud jsou už nepoužitelné, zkuste downcyklaci, rozstříhejte je a použijte jako pomůcky na úklid.

Rozstříhat a ušít z nich něco pro radost - šikovné ruce zvládnou ukázkově apcyklovat a dát jim novou tvář!

Pytel na pleny

Na kosmetiku - pytel na pleny je dvouvelikostní, upravený na menší velikost skvěle poslouží jako kosmetická taštička.

Na hračky - veškeré pytle jsou v hravých designech a mají poutko na uchycení. Pytel rozepnutý do větší velikosti pojme spoustu hraček v dětském pokojíčku a zavěšený bude ještě pěkně vypadat. Může být třeba skvělým útočištěm pro plyšáky.

Výlety a cestování - protože do něj můžete dát takřka cokoli, je velmi variabilní, nepromokavý a dá se pověsit, tak bude ideálním společníkem na vaše cesty.

Přebalovací podložky

Sezení na vlhkém, nebo studeném povrchu - určitě jste byli v situaci, kdy jste si chtěli někam sednout, ale rozmysleli jste si to, protože bylo chladno. Když sebou budete nosit naši skladnou podložku, kdykoli ji můžete vybalit a v teple a suchu si sednout. Proto je stejně jako pytel na pleny skvělým parťákem na cestování.

Piknik - udělejte si malý piknik, kdekoli vás napadne. Není nic hezčího, než si dát svačinku na sluníčku v letní trávě!

Na zahradu - rádi se hrabete v hlíně, ale tlačí vás kolena? Když už má podložka to nejlepší za sebou, dejte si ji pod kolena a pokračujte v opečovávání rostlinek.

Rozstříhat a ušít z ní něco nového, nebo použít na hadříky.

Tréninkové kalhotky

Jako termokalhotky - tuhle vychytávku vymysleli naši zákazníci. Tréninkové kalhotky využívají na chladnější období jako termokalhotky. Protože děti si rády sedají, kde je napadne. Tréninkové kalhotky mají savou vložku, která poslouží jako izolace před chladem. Takže i když už si dítko neučurává, využijete je dál.

Jak vidíte, možností jak využít naše produkty je spousta! Nemusí sloužit jen svému původnímu účelu. Než věci vyhodíte, zvažte všechny možnosti, byla by škoda vytvářet odpad z něčeho, co lze ještě použít.

 

Nevyhazujte je!
Vytvořeno31.07.2022
Zobrazit recenze
Hodnocení:5
Plusy: Česká výroba Roztomilé dětské vzory Velký výběr Rychlé dodáníNakoupila jsem podruhé a jsem spokojena. Objednávka byla odeslána obratem, bryndáky jsou kvalitní a plní svou funkci.Ověřený zákazník19. 7. 2024
Hodnocení:5
Rychlé dodání, vše v pořádku. Nemám co vytknout.Ověřený zákazník16. 7. 2024
Hodnocení:4.5
Plusy: rychlé zasláníMínusy: barva produktu neodpovídá popisuOvěřený zákazník23. 5. 2024
Hodnocení:5
Rychle dodanie, som velmi spokojna.Ověřený zákazník19. 5. 2024
Newsletter
Odeslat

Kontakty

Petit Lulu s.r.o.
Ladova 199/20
466 05 Jablonec nad Nisou
Česká republika

IČ: 03659054
DIČ: CZ03659054

E-mail: info@petitlulu.cz

Tel: +420 702 15 44 00

©2021 Všechna práva vyhrazenaZačátek stránky
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení