Nevíte si rady se sestavením plenkové výbavičky? Zavolejte nám ve všední dny mezi 7:00 a 15:30 na telefonní číslo: +420 601 001 266. Rádi Vám poradíme.

Dotace z Evropské unie

Digitální revoluce ve výrobě plen

Projekt představuje pro Petit Lulu významný krok směrem k implementaci principů průmyslu 4.0 do výroby. Výstupem bude zcela zásadní výrobní modernizace, během které dojde k digitální transformaci v řízení celého výrobního procesu a také ke zautomatizování a zrobotizování pracovišť.

digitální revoluce

Nákup CNC řezacího stroje

Nákup CNC řezacího stroje 2019

V rámci realizace projektu bude pořízen průmyslový CNC řezací stroj určený na látky a textilie – tzv. „cutter“. Stávající způsob řezání látek kotoučovými a vertikálními pilami je nejenže nekvalitní, nehospodárný, neefektivní a vysoce nebezpečný, ale v současné době pro firmu představuje významnou bariéru dalšího růstu a rozvoje. Investice přinese výrazný posun v oblasti kvality produkce, kvantity produkce, přidané hodnoty, rozšíření portfolia a rychlosti uvedení nového produktu na trh. Na danou operaci je poskytována finanční podpora od Unie.

Čerpání prostředků z fondů eu

V rámci operačního programu podnikání a inovace pro konkurenceschopnost jsme získali dotaci na koupi patentkovacího stroje z fondů EU.

Nákup patentkovacího stroje