Získejte slevu 10 %!
Zaregistrujte se do našeho newsletteru a získejte slevu
10 % na první objednávku.

Prodloužení vrácení zboží při výměně do 31.1.2024 a zdarma!

Objednávky odesíláme do 24 h! 

HOTLINE +420 601 001 266 

Velkoobchod

Sklad plenk Petit Lulu

Informace pro velkoobchodní zákazníky

Email pro velkoobchodní spolupráci: velkoobchod@petitlulu.cz

Jsme moc rádi, že máte zájem rozšířit Váš sortiment právě o naše výrobky. Na našich produktech nám velmi záleží, proto máme i jasná pravidla pro jejich další prodej a prezentaci. Přečtěte si prosím informace uvedené níže.

Důležité informace pro zájemce:

  • Při zájmu o velkoobchodní spolupráci nás prosím kontaktujte na výše uvedené emailové adrese a stručně představte Vaši společnost.
  • Pro velkoobchodní spolupráci je nutné registrované oprávnění k podnikání, v podobě IČ se zaměřením velkoobchod-maloobchod, nebo DIČ.
  • Podmínkou je i funkční eshop k nahlédnutí.
  • V případě kamenné prodejny, musí být tato na ověřitelné adrese a ostatní nabízený sortiment by měl být z kategorie z oblasti péče o dítě.
  • Prezentace pouze formou Facebookové stránky není dovolena.
  • Velkoobchodní partner musí být schopen našim zákazníkům poradit s látkováním. Měl by tedy mít buď vlastní zkušenost, nebo být velmi dobře informován tak, aby dokázal konečnému spotřebiteli produktů Petit Lulu poskytnout odpovídající zákaznický servis. Především pak poradenskou činnost spojenou s péčí o pleny a jejich užíváním.

Nejprve je třeba provést registraci a zaslat potřebné informace na výše uvedený email.

Vstup do velkoobchodní sekce

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení