Získejte slevu 10 %!
Zaregistrujte se do našeho newsletteru a získejte slevu
10 % na první objednávku.

Vrácení zboží při výměně zdarma!

 

HOTLINE +420 601 001 266 

Dejme společně PET lahvím druhou šanci!

Popis

Recyklovaný PUL právě v prodeji!

Naše nová kolekce z recyklovaného PUL mává zbytečnému plastovému odpadu na rozloučenou! Je totiž z recyklovaného materiálu a jednou plenkou se zrecyklují hned dvě PET lahve. A to stačí na to, abychom planetu zbavili v součtu pěkné kupy plastu!

Svět je přímo zamořen plasty. V mořích plavou mikroplasty, které najdete i v rybách. Mnoho živočichů trpí na úkor člověka, který toto způsobil. Ještě ale není pozdě snažit se to napravit. Buďte jedni z těch, kterým záleží na zelené budoucnosti pro naši nejmladší generaci.

Recyklace je tou správnou správnou cestou, jak dát odpadu nový smysl. A přeměnit ho v něco, co nám bude dál sloužit. Recyklace mírní nedozírné dopady mnoha let, kdy se lidstvo plastovými odpady nezabývalo.

V ČR se daří vytřídit 69% plastového odpadu. 34,5 % se pak reálně zrecykluje. Není to sice moc, ale i málo se počítá! Recyklace není třídění. Třídění je první krok k recyklaci. Recyklace je technologický proces přeměny druhotné suroviny na nový produkt.

A PET lahve?

PET lahve tvoří velký podíl všech odpadních plastů. Je dobrou zprávou, že v ČR jich 55,9% končí v balících k recyklaci (tedy více než polovina). Dále se přemění na nové PET lahve, nebo právě na vlákna, ze kterých se vyrábí další materiály. A následně třeba naše plenky. Je skvělé, že máme k dispozici technologie, které přeměňují staré a nepotřebné, na nové, funkční a užitečné!

S čím přicházíme my?

Petit Lulu přichází s celou novou kolekcí z recyklovaného PUL, čítající 7 nových vzorů plných přírodních a eko motivů, které vám ukáží, že recyklace dělá svět veselejší a barevnější! V kolekci najdete všechny typy svrchních kalhotek, ale i SIO complete, nebo přebalovací podložky a pytle na plenky. Postupně budeme na recyklovaný PUL přecházet u všech vzorovaných svrchních kalhotek. S Petit Lulu si tedy můžete být jistí, že děláte všechno pro lepší svět a budoucnost našich dětí.

Novou kolekci z recyklovaného PUL a všech 7 nových vzorů najdete TADY.

Dejme společně PET lahvím druhou šanci!
Vytvořeno12.08.2021
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení