Vrácení zboží při výměně zdarma!

 

HOTLINE +420 601 001 266 

Kalhotky pro široké balení - k čemu vám budou dobré.

Popis

Nedávno jsme do prodeje uvedli kalhotky pro široké balení. Byl to pro nás vlastně celkem risk, protože dobře víme, že je provází spousty mýtů, stejně jako široké balení samotné. Ale protože jsme profíci a vycházíme z holých faktů, tak jsme se toho nezalekli.
 
K čemu slouží?
Kalhotky pro správný vývoj kyčlí jsou vhodné jako funkční a účinná náhrada tzv. široké balení. To je doporučováné ortopedy v případě nesprávného vývoje kyčlí. Jejich střih a pevné provedení vložky napomáhá k fixaci kyčlí do správné pozice. A to je potřeba při fyziologické nezralosti kyčelních jamek, nebo jako prevence před dysplazií kyčelního kloubu.
 
V čem je kontroverze?
V uplynulých letech se na internetu objevilo více článků, že široké balení je vlastně nevhodné. Tyto články vycházejí především z poznatků nejmenovaného soukromého ortopeda. Jak to tak na internetu bývá, na jeden článek navázaly další, již neodborné, na to se nabalily diskuse a problém byl na světě. Mnoho maminek tak teď tvrdí, že široké balení je nevhodné. Proč ho ale ortopedi i nadále doporučují? Protože vychází z odborných studií a léty prověřených postupů. A toho se držíme i my. Na to, že je široké balení nevhodné, nemáme k dispozici žádné relevantní studie, není to dostatečně vědecky podložené. Proto vycházíme z toho, co vědecky podložené je a důvěřujeme lékařům.
Nikoho do použití našich kalhotek netlačíme, ale pokud už vám ortoped široké balení doporučí, pak vám my doporučíme kalhotkotky pro široké balení.
 
Proč?
Protože vám ulehčí život a miminko se v nich bude cítit komfortně!
Výhoda oproti širokému balení
- jednoduchá údržba (vložku snadno vyjmete z kapsy a kalhotky vyperete)
- velmi snadná manipulace
- rychleschnoucí a prodyšné
- díky speciálnímu střihu jsou pro dítě maximálně komfortní
 
Další benefity
- velmi jemný úplet
- hravé vzory
- materiál je atestován pro děti do tří let
- 2 velikosti
 
Na co je potřeba upozornit!
- kalhotky pro široké balení používejte až na doporučení ortopeda pro široké balení
- kalhotky nejsou savou vrstvou a tedy ani náhradou za pleny
- nejlépe se nosí přes oblečení, např. punčošky či dupačky
 
Tak teď už vidíte, že s kalhotkami pro široké balení to není zas až tak horké, že jsou pro vás a vaše miminko jen skvělým pomocníkem, ze kterého budete mít při správném používání vy i miminko  jen a pouze užítek.

Pokud o ně máte zájem, najdete je TADY.

Kalhotky pro široké balení - k čemu vám budou dobré.
Vytvořeno13.01.2023
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení