Získejte slevu 5 %!
Zaregistrujte se do našeho newsletteru a získejte slevu
5 % na první objednávku.

 Vrácení zboží při výměně zdarma!

Objednávky odesíláme do 24 h!

HOTLINE +420 601 001 266

Kariéra

Referentka

Obchodní zástupce/zástupkyně pro český a zahran. velkoobchod

Rádi komunikujete ? Máte obchodního ducha?
Chcete -pracovat v rodinné firmě s enviromentálním přesahem, která má opravdu smysl ? Jste rádi motivováni k vyšším výkonům ? Máte tah na branku? Tak to možná hledáme právě Vás !

Pracovní poměr práce na plný úvazek
Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp), práce na živnostenský list (osvč)
Lokalita Jablonec nad Nisou
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 40.000 – 80.000 Kč
Kontakt Simona Strnádková - 601001266

Petit Lulu je ryze česká rodinná firma zabývající se výrobou a prodejem dětských látkových plen Petit Lulu a nově i originálního softshellového oblečení pro děti pod značkou Wamu. Naše historie se začala psát v roce 2012 a za tu dobu jsme se toho mnoho naučili. Kromě samotných výrobků se můžeme pyšnit také velmi specializovanou textilní výrobou, kde najdete japonské šicí automaty, CNC řezací cutter, velkoplošnou sublimační tiskárnu a lis. Vedle prodeje se zabýváme také nabídkou služeb jako je zakázkové stříhání na cutteru, potisk textilu, digitalizace a kontrukce střihů. Působíme na trhu v ČR a z 70% v zahraničí (Německo, Itálie, Nizozemí a další evropské země). Klíčová je pro nás kvalita a klientský servis. Máme rádi smysluplnou práci. Podporujeme ekologii, jsme otevření a slušnost, spravedlnost jsou pro nás důležitou součástí naší firemní kultury. Více o nás a příběhu našich látkových plen naleznete na www.petitlulu.cz a www.wamu.cz

Náplň práce

  • kompletní zpracování obchodních případů
  • péče a podpora stávajících zahraničních a tuzemských klientů a aktivní vyhledávání těch nových
  • každodenní komunikace v českém a anglickém jazyce e-mailem a telefonem
  • aktivní vyhledávání a oslovování B2B zahraničních partnerů a nových českych VO partnerů
  • prezentace společnosti a tvorba cenových nabídek
  • aktivní účast na obchodních jednáních a veletrzích i v zahraničí
  • podílení se na marketingové a obchodní strategii
  • překlady produktových textů a pod.,
  • pravidelný reporting

Požadujeme

  • praxe a zkušenost na obchodní pozici
  • výborná znalost českého a anglického jazyka slovem i písmem, ostatní jazyky výhodou
  • výborné komunikační dovednosti, obchodní myšlení, orientace na výsledky
  • proaktivní přístup, loajalitu, týmového ducha, časovou flexibilitu
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • zázemí dynamické mladé rodinné firmy
  • zodpovědnou a samostatnou práci v příjemném kolektivu
  • smysluplnou práci v oblasti zero waste a možnost sdílení nejen ekologických hodnot s kolegy
  • motivující mzdové ohodnocení (odměny dle plnění % obratu, bonusy za nové zákazníky, roční prémie)
  • služební automobil
  • dlouhodobou spolupráci

Své životopisy spolu s motivačním dopisem (bez něj nelze uchazeče do výběrového řízení zařadit) zasílejte na e-mail přes odpovědní formulář.

Benefity

  • práce z domova
  • dovolená navíc
  • sickdays
  • finanční bonusy/prémie
  • kariérní růst
  • pružná pracovní doba
  • mobil, notebook
  • zahraniční pracovní cesty
  • kafeterie
  • slevy na firemní zboží
  • příspěvek na stravování

Zobrazit recenze
Hodnocení:5
Plusy: Dokážou poradit "naživo", žádný chatbot. Velmi rychlé dodání a je to česká firma!Ověřený zákazník13. 3. 2024
Hodnocení:5
Plusy: Krásné a funkční látkové plenky ❤️Ověřený zákazník26. 2. 2024
Hodnocení:5
Plusy: Naprosto bezkonkurenční dětské softshellky. Jak material, tak střih a kvalita šití. A ty vzory! Prostě bomba! Sice sama šiju, ale tohle se z běžně dostupné metráže nedá ušít. :) Navíc vím, že podpořím českou firmu a české švadleny. Rozhodně doporučuji. Večer jsem objednala a zaplatila, ráno jsem měla zprávu, že si můžu vyzvednout. V dnešní době něco neskutečného.100% doporučuju. Opravdu je ale potřeba změřit a řídit se velikostními tabulkami. Pak sedí perfektně.Ověřený zákazník24. 12. 2023
Hodnocení:5
Rychlé dodání a kvakitní zbožíOvěřený zákazník5. 12. 2023