Nevíte si rady se sestavením plenkové výbavičky? Zavolejte nám ve všední dny mezi 7:00 a 15:30 na telefonní číslo: +420 601 001 266. Rádi Vám poradíme.

Kariéra v Petit Lulu

Referentka

ASISTENT/KA – administrativní podpora týmu (Jablonec nad Nisou)

Jste na počítači rychlí jako blesk a práce v excelu Vám není cizí? Jste komunikativní a máte rádi práci v týmu?

Pokud ano, pak možná hledáme právě Vás do našeho týmu.

Pracovní poměr práce na plný úvazek
Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Jablonec nad Nisou
Firma Petit Lulu s.r.o.
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Mzda 25.000 – 30.000 Kč
Kontakt Simona Strnádková, 601 001 266

Administrativní podpora obchodního oddělení

  • asistence hlavnímu obchodníkovi a majitelce firmy
  • vyhledávání potenciálních obchodních partnerů ve světě i ČR
  • zpracování tabulek v excelu
  • vkládání textů a úpravy na eshopu
  • úprava dat v programu Pohoda (zaučíme)
  • zpracování podkladů pro cenovou politiku, kalkulaci cen
  • zodpovědnost za logistiku
  • zajišťování překladů a jejich zavedení do systému
  • vyřizování zahraničních reklamací

Administrativní podpora výrobního oddělení

  • administrativní technická příprava výroby
  • příprava tabulek mistrové ve výrobě
  • zpracování technologických postupů dle zadání mistrové
  • úzká spolupráce s analytikem výroby
  • polohování střihů v programu ClassicCAD (zaučíme)
  • pomoc při řízení inventury materiálu a polotovarů

Jaké předpoklady byste měl/a splňovat?

Co Vám můžeme nabídnout?

  • jistotu zaměstnání – náš produkt není ohrožen krizí covid 19
  • zodpovědnou a samostatnou práci v příjemném kolektivu
  • kvalitní zaškolení na pozici – vše Vás rádi naučíme
  • zázemí dynamické, moderní společnosti rodinného typu
  • smysluplnou práci v oblasti zero waste a možnost sdílení nejen ekologických hodnot s kolegy
  • možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání
  • zajímavé platové ohodnocení (nástupní plat dle zkušeností)
  • dlouhodobou spolupráci, pracovní dobu (7:00–15:30)
  • další výhody, které rádi odtajníme na osobním pohovoru.

Své životopisy spolu s motivačním dopisem (bez něj nelze uchazeče do výběrového řízení zařadit) zasílejte na email simona.strnadkova@petitlulu.cz nebo na telefon 601 001 266

Referentka

Specialista/ka na Amazon

Petit Lulu je ryze česká rodinná firma zabývající se výrobou a prodejem dětských látkových plen. Naše historie se začala psát v roce 2012 a jsme ve fázi dynamického růstu. Působíme na trhu v ČR a z 80 % v zahraničí (Německo, Itálie, Nizozemí a další evropské země). Klíčová je pro nás kvalita a klientský servis. Aktuálně náš tým čítá 30 kolegyň a kolegů (výroba, obchod, expedice). Máme rádi smysluplnou práci. Podporujeme ekologii, jsme otevření a slušnost, spravedlnost jsou pro nás důležitou součástí naší firemní kultury.

Aktuálně hledáme nového člena týmu obchodního oddělení:

Máte rádi obchod? Jste komunikativní, ovládáte anglický jazyk? Chcete dělat práci v rodinné firmě s enviromentálním přesahem, která má opravdu smysl ? Tak to možná hledáme právě Vás !

Náplň práce

  • správa a prodej našich produktů na portálech internetového obchodu Amazon
  • odpovědi na zprávy zákazníků do 24 hodin
  • dotazy na podporu, řešení aktuálních problémů
  • refundace problémových objednávek
  • zalistování nových produktů, variant
  • úprava listingů produktů
  • příprava účetních podkladů, faktur, jejich kontrola
  • odesílání a balení zboží

Požadujeme

  • min.SŠ vzdělání s maturitou
  • anglický jazyk na velmi dobré úrovni ( písemný projev)
  • výborná znalost práce na PC (MS Office, Outlook), znalost excelu
  • obchodní myšlení ideálně zkušenost s obchodem
  • orientace na výsledky, proaktivní přístup
  • zodpovědnost,pečlivost a samostatnost

Nabízíme

  • kvalitní zaučení v rámci portálu Amazon
  • zázemí dynamické mladé rodinné firmy
  • pitný režim a káva zdarma na pracovišti. stravenkový paušál, sleva na naše produkty
  • místo výkonu práce v Jablonci nad Nisou – 7:00–15:30
  • smysluplnou práci v oblasti zero waste a možnost sdílení nejen ekologických hodnot s kolegy)
  • motivující mzdové ohodnocení odpovídající zkušenostem a výkonu