Nevíte si rady se sestavením plenkové výbavičky? Zavolejte nám ve všední dny mezi 7:00 a 15:30 na telefonní číslo: +420 601 001 266. Rádi Vám poradíme.

Nafoukli jsme sklad!

Popis

Nafoukli jsme sklad!

Od začátku existence Petit Lulu bojujeme s nedostatkem prostoru. Stejně jako rostou děti našich zákazníků, tak rosteme i my. A naše nabídka. Stále vyvíjíme nové výrobky, přidáváme vzory.
Abychom vždy včas uspokojili objednávky našich zákazníků a nebyly prodlevy s odesláním, tak je pro vás zboží vždy už připravené. A čeká na objednávky na policích ve skladu. A že je těch polic potřeba!
Přímo z našeho skladu probíhá expedice. Naše kolegyně zboží vyskladní, zabalí ho do úhledných balíčků a připraví k předání dopravcům, kteří rozvezou objednané balíčky nejen po celé republice, ale i po celé Evropě a někdy i do dalekých zemí skoro na konci světa.
Logisticky nejde o snadnou záležitost, proto sklad patří k nejdůležitějším oddělením naší firmy a musí být perfektně organizovaný!
Pro potřeby skladu jsme vyčlenili další místnost a dokoupili regály. Několik dní jsme strávili stěhováním, na kterém se podíleli zaměstnanci ze všech našich oddělení. Pomáhaly i naše švadlenky. Rovnali jsme rovnali, až jsme se zase dorovnali až na konec skladu. A teď už zase přemýšlíme, jak ho budeme za rok zvětšovat. Ale s tím už jsme tak nějak vnitřně srovnaní:-)

Nafoukli jsme sklad!
Vytvořeno04.11.2021