Získejte slevu 10 %!
Zaregistrujte se do našeho newsletteru a získejte slevu
10 % na první objednávku.

Prodloužení vrácení zboží při výměně do 31.1.2024 a zdarma!

Objednávky odesíláme do 24 h! 

HOTLINE +420 601 001 266 

Nafoukli jsme sklad!

Popis

Nafoukli jsme sklad!

Od začátku existence Petit Lulu bojujeme s nedostatkem prostoru. Stejně jako rostou děti našich zákazníků, tak rosteme i my. A naše nabídka. Stále vyvíjíme nové výrobky, přidáváme vzory.
Abychom vždy včas uspokojili objednávky našich zákazníků a nebyly prodlevy s odesláním, tak je pro vás zboží vždy už připravené. A čeká na objednávky na policích ve skladu. A že je těch polic potřeba!
Přímo z našeho skladu probíhá expedice. Naše kolegyně zboží vyskladní, zabalí ho do úhledných balíčků a připraví k předání dopravcům, kteří rozvezou objednané balíčky nejen po celé republice, ale i po celé Evropě a někdy i do dalekých zemí skoro na konci světa.
Logisticky nejde o snadnou záležitost, proto sklad patří k nejdůležitějším oddělením naší firmy a musí být perfektně organizovaný!
Pro potřeby skladu jsme vyčlenili další místnost a dokoupili regály. Několik dní jsme strávili stěhováním, na kterém se podíleli zaměstnanci ze všech našich oddělení. Pomáhaly i naše švadlenky. Rovnali jsme rovnali, až jsme se zase dorovnali až na konec skladu. A teď už zase přemýšlíme, jak ho budeme za rok zvětšovat. Ale s tím už jsme tak nějak vnitřně srovnaní:-)

Nafoukli jsme sklad!
Vytvořeno04.11.2021
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení