Získejte slevu 10 %!
Zaregistrujte se do našeho newsletteru a získejte slevu
10 % na první objednávku.

Prodloužení vrácení zboží při výměně do 31.1.2024 a zdarma!

Objednávky odesíláme do 24 h! 

HOTLINE +420 601 001 266 

Nevyhazujte je!

Popis

Naše produkty jsou ekologické. A nejde nám jen o samotné produkty, ale o celou jejich životní cestu. Od počátku až do jejich zániku. Celý výrobní proces máme v malíku, dohlížíme tak na prvotřídní kvalitu i na co nejmenší dopady na životní prostředí. Co se s nimi ale stane, když už máte odplenkováno, dítko odrůstá, nebo zkrátka doslouží? Lze je nějak využít dál? Samozřejmě!

Recyklace, upcyklace, downcyklace, co to je?

Recyklace - zpracovává odpady, ze starých materiálů se vytváří nové. Recyklace má však své limity, zatím nelze recyklovat do nekonečna.

Downcyklace - vytváří z odpadů produkty nižší kvality.

Upcyklace - odpadové materiály využívá, aby z nich vytvořila nové produkty s další přidanou hodnotou.
 
Naše produkty se mohou recyklovat, downcyklovat i apcyklovat. Ale také prodat, protože jim musíte dát hodně zabrat, aby byly opravdu již nepoužitelné. Ale můžete je využít i pro spousty jiných účelů, některé by vás možná ani nenapadly.

Látkové pleny

Prodej, výměna - můžete je prodat v nejrůznějších bazárcích, nebo vyměnit formou swapu.

Dobročinné účely - existuje velké množství rodičů, kteří nemají na pleny finance. Zkuste si najít dobročinnou organizaci v okolí a pleny jim nabídnout. Ale pozor, jen takové, které ještě mohou dobře posloužit.

Rozstříhat na hadry a hadříky - pokud jsou už nepoužitelné, zkuste downcyklaci, rozstříhejte je a použijte jako pomůcky na úklid.

Rozstříhat a ušít z nich něco pro radost - šikovné ruce zvládnou ukázkově apcyklovat a dát jim novou tvář!

Pytel na pleny

Na kosmetiku - pytel na pleny je dvouvelikostní, upravený na menší velikost skvěle poslouží jako kosmetická taštička.

Na hračky - veškeré pytle jsou v hravých designech a mají poutko na uchycení. Pytel rozepnutý do větší velikosti pojme spoustu hraček v dětském pokojíčku a zavěšený bude ještě pěkně vypadat. Může být třeba skvělým útočištěm pro plyšáky.

Výlety a cestování - protože do něj můžete dát takřka cokoli, je velmi variabilní, nepromokavý a dá se pověsit, tak bude ideálním společníkem na vaše cesty.

Přebalovací podložky

Sezení na vlhkém, nebo studeném povrchu - určitě jste byli v situaci, kdy jste si chtěli někam sednout, ale rozmysleli jste si to, protože bylo chladno. Když sebou budete nosit naši skladnou podložku, kdykoli ji můžete vybalit a v teple a suchu si sednout. Proto je stejně jako pytel na pleny skvělým parťákem na cestování.

Piknik - udělejte si malý piknik, kdekoli vás napadne. Není nic hezčího, než si dát svačinku na sluníčku v letní trávě!

Na zahradu - rádi se hrabete v hlíně, ale tlačí vás kolena? Když už má podložka to nejlepší za sebou, dejte si ji pod kolena a pokračujte v opečovávání rostlinek.

Rozstříhat a ušít z ní něco nového, nebo použít na hadříky.

Tréninkové kalhotky

Jako termokalhotky - tuhle vychytávku vymysleli naši zákazníci. Tréninkové kalhotky využívají na chladnější období jako termokalhotky. Protože děti si rády sedají, kde je napadne. Tréninkové kalhotky mají savou vložku, která poslouží jako izolace před chladem. Takže i když už si dítko neučurává, využijete je dál.

Jak vidíte, možností jak využít naše produkty je spousta! Nemusí sloužit jen svému původnímu účelu. Než věci vyhodíte, zvažte všechny možnosti, byla by škoda vytvářet odpad z něčeho, co lze ještě použít.

 

Nevyhazujte je!
Vytvořeno31.07.2022
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení