Získejte slevu 10 %!
Zaregistrujte se do našeho newsletteru a získejte slevu
10 % na první objednávku.

Prodloužení vrácení zboží při výměně do 31.1.2024 a zdarma!

Objednávky odesíláme do 24 h! 

HOTLINE +420 601 001 266 

Vyrábíme ekologicky!

Popis

Přebalování látkovými plenami jde ruku v ruce s trendem zero waste. Minimalizace produkce odpadů je pro značku Petit Lulu klíčová nejen u jejich produktů, ale i ve výrobě a v celkovém přístupu společnosti i jejích zaměstnanců k životnímu prostředí. 

Toto jsou nejdůležitější body naší ekologické výroby:

 

Použití Cutteru - Řezací CNC stroj nejen, že zvyšuje kvalitu jednotlivých střihů, protože je maximálně přesný, ale zároveň nám umožňuje maximální výtěžnost materiálu a tím minimalizuje jeho zbytky. 

 

Štíhlá výroba - díky této metodice plánování výroby nedochází ke zbytečnému plýtvání.

 

Využití zbytkových materiálů - pokud z výroby přece jenom něco zbyde, uvolňujeme tyto zbytky k další výrobě či efektivnímu využití.

 

Život uvnitř firmy - v každé činnosti, kterou v jakémkoli oddělení vykonáváme se snažíme chovat ekologicky. Ať už jde o třídění odpadů, používání již použitých krabic, nebo použití z jedné strany potištěného papíru do tiskárny...

 

Mnoho zajímavostí o naší ekologické výrobě a celkovém přístupu k ekologii všech našich zaměstnanců, se již brzy dozvíte v našem chystaném článku

Vyrábíme ekologicky!
Vytvořeno28.04.2021
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení